Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar
TısTencıeS (55)
Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch Vote_lcapTüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch Voting_barTüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch Vote_rcap 
MillenColinN (46)
Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch Vote_lcapTüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch Voting_barTüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch Vote_rcap 
ZanaLh (27)
Favole (5)
furkan123445 (4)
SweetPumpkin (3)
foreverbursa (3)
efes55 (3)
excreaty (3)
moopseet (3)

En son konular
» Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch
Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch EmptySalı Şub. 03, 2015 6:43 pm tarafından enderowc41

» Chitin>>Gryphon'a Çewirme PATCH !!!
Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch EmptyPaz Ocak 18, 2015 11:03 am tarafından ilac58

»  KO-PANEL KURULUMU [RESİMLİ ANLATIM]
Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch EmptyC.tesi Haz. 01, 2013 9:20 pm tarafından furkan123445

» SQL Kurulumu
Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch EmptyC.tesi Haz. 01, 2013 9:19 pm tarafından furkan123445

» Turk Hacker !! Artık İstediğiniz Bir Ko-Panel'e Saldırı Yapabileceksiniz ! Denendi MillenColin FarKı
Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch EmptyPtsi Nis. 22, 2013 12:43 pm tarafından baba67

» Cephe Gerisi
Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch EmptyPtsi Nis. 01, 2013 11:02 pm tarafından yogurt18

» Bu oyunu gören var mı?
Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch EmptyÇarş. Kas. 14, 2012 2:25 am tarafından yogurt18

» cengizhan2 hakkında...
Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch EmptyC.tesi Ekim 27, 2012 12:34 am tarafından saditimiltonguz

» Binek eğitme olayı nedir ? Cengizhan2
Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch EmptyPerş. Ekim 25, 2012 12:09 am tarafından enjoys

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi google      

Sosyal bookmarking sitesinde PvPserver-pvp-knight-online-pvpip-pvpip0 adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde PvPserver-pvp-knight-online-pvpip-pvpip0 adresi saklayın ve paylaşın

Anket

Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch

Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch Empty Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch

Mesaj tarafından MillenColinN Bir Çarş. Tem. 14, 2010 7:21 pm

Karus Mage Complete & Crimson Rebirth
Karus Rogue Chitin & Shell Rebirth
Karus Priest Chitin & Shell Rebirth
Karus Warrior Chitin & Shell Rebirth
Human Mage Complete & Crimson Rebirth
Human Rogue Chitin & Shell Rebirth
Human Priest Chitin & Shell Rebirth
Human Warrior Chitin & Shell Rebirth setleri içeren bir patch.
Kurulum:

Aşağıdaki linkten Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch'i indirin.
İndirdiğiniz dosyayı .exe'den çıkartın.
Çıkarttığınızda " Human " ve " Karus " adında 2 adet klasör oluşacak.
Irkınıza göre istediğiniz Klasörün içindeki dosyaları " Item " klasörü içine kopyalayınız.

NOT: Lütfen, Dosyaları Clientinize Kopyalamadan Önce CLientinizin Yedeğini Alınız.

Download Adresini Görmek İçin Konuya Mesaj Atmalısınız !
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
MillenColinN
MillenColinN
Deneme mod.
Deneme mod.

Rep : 2

http://www.pvpserver.forumburkina.com

Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch Empty Geri: Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch

Mesaj tarafından TısTencıeS Bir Perş. Tem. 15, 2010 12:30 pm

ty
TısTencıeS
TısTencıeS

Rep : 0

Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch Empty Geri: Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch

Mesaj tarafından enderowc41 Bir Salı Şub. 03, 2015 6:43 pm

tşk

enderowc41

Rep : 0