PvPserver-pvp-knight-online-pvpip-pvpip0
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar
TısTencıeS (55)
Dondurma makinesinin intikamı Vote_lcapDondurma makinesinin intikamı Voting_barDondurma makinesinin intikamı Vote_rcap 
MillenColinN (46)
Dondurma makinesinin intikamı Vote_lcapDondurma makinesinin intikamı Voting_barDondurma makinesinin intikamı Vote_rcap 
ZanaLh (27)
Favole (5)
furkan123445 (4)
SweetPumpkin (3)
AbsoluteVotka (3)
efes55 (3)
excreaty (3)
moopseet (3)

En son konular
» Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch
Dondurma makinesinin intikamı EmptySalı Şub. 03, 2015 6:43 pm tarafından enderowc41

» Chitin>>Gryphon'a Çewirme PATCH !!!
Dondurma makinesinin intikamı EmptyPaz Ocak 18, 2015 11:03 am tarafından ilac58

»  KO-PANEL KURULUMU [RESİMLİ ANLATIM]
Dondurma makinesinin intikamı EmptyC.tesi Haz. 01, 2013 9:20 pm tarafından furkan123445

» SQL Kurulumu
Dondurma makinesinin intikamı EmptyC.tesi Haz. 01, 2013 9:19 pm tarafından furkan123445

» Turk Hacker !! Artık İstediğiniz Bir Ko-Panel'e Saldırı Yapabileceksiniz ! Denendi MillenColin FarKı
Dondurma makinesinin intikamı EmptyPtsi Nis. 22, 2013 12:43 pm tarafından baba67

» Cephe Gerisi
Dondurma makinesinin intikamı EmptyPtsi Nis. 01, 2013 11:02 pm tarafından yogurt18

» Bu oyunu gören var mı?
Dondurma makinesinin intikamı EmptyÇarş. Kas. 14, 2012 2:25 am tarafından yogurt18

» cengizhan2 hakkında...
Dondurma makinesinin intikamı EmptyC.tesi Ekim 27, 2012 12:34 am tarafından saditimiltonguz

» Binek eğitme olayı nedir ? Cengizhan2
Dondurma makinesinin intikamı EmptyPerş. Ekim 25, 2012 12:09 am tarafından enjoys

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde PvPserver-pvp-knight-online-pvpip-pvpip0 adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde PvPserver-pvp-knight-online-pvpip-pvpip0 adresi saklayın ve paylaşın

Anket

Dondurma makinesinin intikamı

+2
SweetPumpkin
evrimsel
6 posters

Dondurma makinesinin intikamı Empty Dondurma makinesinin intikamı

Mesaj tarafından evrimsel C.tesi Haz. 09, 2012 10:14 pm

Arkadaşlar sanalikaya başladığımdan beri hiç bu kadar sevinmemiştim açıkçası. Hani bir çok online oyun oynarım ama çok kısa sürede sevmezdim özellikle sosyal arkadaşlık oyunları falan filan ama buradaki dondurma makinesi sanalika ve turkcell iş birliği ile 2 tl 90 kuruş olmuş. Helal olsun adamlar hakediyor sağlam çalışıyorlar. Very Happy Helal lan size

evrimsel

Rep : 0

Dondurma makinesinin intikamı Empty Geri: Dondurma makinesinin intikamı

Mesaj tarafından SweetPumpkin Paz Haz. 10, 2012 11:47 am

sanalikanın bu tür aktivitilere girişmesi gerçekten çok güzel olmuş bende oyunu çıktığından beri takip ediyorum şimdi herkes dondurma makinası muhabbeti yapıyordu sanalikada buda tam ortama ayak uyduracak cinsten bir kampanya olmuş başarılı tebrikler Smile
SweetPumpkin
SweetPumpkin

Mesaj tarafından COREtm Paz Haz. 10, 2012 2:03 pm

İş yerinde sıkılınca Sanalika oynuyorum. Çok güzel grafikleri falan çok şirin Very Happy Herkese tavsiye ederim güzel oyun ayrıca kampanyadan da dün aldım sorun çıkmadı. Oyuna yeni bir tat katıyor makina

COREtm

Mesaj tarafından COREtm Paz Haz. 10, 2012 10:49 pm

Çok güzel kampanyaymış benimde insanlarla daha kolay tanışmaya ihtiyacım vardı sanalika'da Very Happy başka kampanyalar var mı ben bunu gördüm buradan buna baktım ama biri kesin birşey yazabilir mi?

COREtm

Mesaj tarafından draxis Salı Haz. 12, 2012 5:33 pm

Yaz için harika bir kampanya olmuş ve kampanya bitmeden cafeden arkadaşlarla bizde birer dondurma makinası alıcaz.

draxis

Mesaj tarafından excreaty Çarş. Haz. 13, 2012 2:22 pm

facede bos bos gezcegme böle zaman gecirip egleniyorum hem yeni insanlar tanıyorum böylece sanalika eglenceli bi oyun tavsiye ederim sizede kampanyayıda kacırmayn hep böyle gelmez peki sizin önerebilcgnz seyler varmı oyun icinde

excreaty

Mesaj tarafından foreverbursa Çarş. Haz. 13, 2012 6:38 pm

evrimsel demiş ki:Arkadaşlar sanalikaya başladığımdan beri hiç bu kadar sevinmemiştim açıkçası. Hani bir çok online oyun oynarım ama çok kısa sürede sevmezdim özellikle sosyal arkadaşlık oyunları falan filan ama buradaki dondurma makinesi sanalika ve turkcell iş birliği ile 2 tl 90 kuruş olmuş. Helal olsun adamlar hakediyor sağlam çalışıyorlar. Very Happy Helal lan size

tam zamanında yapmıs adamlar cok guzel bı kmapanya helal olsun Smile

foreverbursa

Mesaj tarafından foreverbursa Cuma Haz. 15, 2012 12:04 pm

evrimsel demiş ki:Arkadaşlar sanalikaya başladığımdan beri hiç bu kadar sevinmemiştim açıkçası. Hani bir çok online oyun oynarım ama çok kısa sürede sevmezdim özellikle sosyal arkadaşlık oyunları falan filan ama buradaki dondurma makinesi sanalika ve turkcell iş birliği ile 2 tl 90 kuruş olmuş. Helal olsun adamlar hakediyor sağlam çalışıyorlar. Very Happy Helal lan size

çok iyi kampanya hacılar adamlar iyi düşünmüşş foreverturkcell Very Happy hemen basladım kampanyayı kullanmaya bu fırsat kaçmaz Very Happy

foreverbursa