PvPserver-pvp-knight-online-pvpip-pvpip0
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar
TısTencıeS (55)
cengizhan2 hakkında... Vote_lcapcengizhan2 hakkında... Voting_barcengizhan2 hakkında... Vote_rcap 
MillenColinN (46)
cengizhan2 hakkında... Vote_lcapcengizhan2 hakkında... Voting_barcengizhan2 hakkında... Vote_rcap 
ZanaLh (27)
Favole (5)
furkan123445 (4)
SweetPumpkin (3)
AbsoluteVotka (3)
efes55 (3)
excreaty (3)
moopseet (3)

En son konular
» Tüm Class'lar için Rebirth Shell ve Chitin Set Patch
cengizhan2 hakkında... EmptySalı Şub. 03, 2015 6:43 pm tarafından enderowc41

» Chitin>>Gryphon'a Çewirme PATCH !!!
cengizhan2 hakkında... EmptyPaz Ocak 18, 2015 11:03 am tarafından ilac58

»  KO-PANEL KURULUMU [RESİMLİ ANLATIM]
cengizhan2 hakkında... EmptyC.tesi Haz. 01, 2013 9:20 pm tarafından furkan123445

» SQL Kurulumu
cengizhan2 hakkında... EmptyC.tesi Haz. 01, 2013 9:19 pm tarafından furkan123445

» Turk Hacker !! Artık İstediğiniz Bir Ko-Panel'e Saldırı Yapabileceksiniz ! Denendi MillenColin FarKı
cengizhan2 hakkında... EmptyPtsi Nis. 22, 2013 12:43 pm tarafından baba67

» Cephe Gerisi
cengizhan2 hakkında... EmptyPtsi Nis. 01, 2013 11:02 pm tarafından yogurt18

» Bu oyunu gören var mı?
cengizhan2 hakkında... EmptyÇarş. Kas. 14, 2012 2:25 am tarafından yogurt18

» cengizhan2 hakkında...
cengizhan2 hakkında... EmptyC.tesi Ekim 27, 2012 12:34 am tarafından saditimiltonguz

» Binek eğitme olayı nedir ? Cengizhan2
cengizhan2 hakkında... EmptyPerş. Ekim 25, 2012 12:09 am tarafından enjoys

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde PvPserver-pvp-knight-online-pvpip-pvpip0 adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde PvPserver-pvp-knight-online-pvpip-pvpip0 adresi saklayın ve paylaşın

Anket

cengizhan2 hakkında...

+2
hunter355
SweetPumpkin
6 posters

cengizhan2 hakkında... Empty cengizhan2 hakkında...

Mesaj tarafından SweetPumpkin Cuma Şub. 24, 2012 9:44 pm

sa hacılar. geçen gün arkadaşlarla gezerken yeni bir oyun arayışı içersine girdik. metin2 gibi oyunların hile hurda pikaçu tayfasından çok sıkıldık. Cengizhan2'yi duyduk ve betasının olumlu şekilde bittiğini okuduk. Biz bir kaç kişi başladık. Özellikle teamspeakla oynayınca çok eğlenceli bir hale geliyor oyun. Sizlerde denemelisiniz bence. oyun için nickim "Erlikhan" pm atarsanız beraber kasma şansımızda olur.
SweetPumpkin
SweetPumpkin

Rep : 0

cengizhan2 hakkında... Empty Geri: cengizhan2 hakkında...

Mesaj tarafından hunter355 Cuma Mart 09, 2012 6:11 am

evet hocam bende oyunu oynuyorum. bugün oyuna girince sana ulaşmaya çalışırım. 55 lvl şaman karakterim var isterseniz loncaya da gelebilirim...

hunter355

Mesaj tarafından hunter355 Paz Nis. 22, 2012 10:55 am

sweet sana [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] içinde ulaşmaya çalıştım ama cevap alamadım :/

hunter355

Mesaj tarafından yüzpin C.tesi Ekim 20, 2012 7:07 pm

Oyunu türk kültürüne göre yapmışlar.
Çok hızlı seviye atlıyoruz.
Bineklere ilk seviyelerde biniyoruz ve binek çeşidi çok.
Görevlere oyun bizi otomatik olarak götürüyor.
Çeşitli meslek gurupları oyunda mevcut.
Ülkeler arası savaşlarda sizleri türk devletine çağırıyorum Smile

yüzpin

Mesaj tarafından VamosMiAmor Paz Ekim 21, 2012 2:56 pm

Cengiz Han 2 gerçekten müthiş bir oyun.Grafikler etkileyici.Oynanabilirlik ve görev sistemi de çok basit.Herkesin mutlaka oynaması gereken bir oyun.

VamosMiAmor

Mesaj tarafından sncmt5 Ptsi Ekim 22, 2012 3:15 pm

Merhaba arkadaşlar.
Uzun zamandır Cengiz Han 2 gibi bir oyun arıyordum.
Gerçekten çok zevkli ve eğlenceli bir oyun, yöneticiler çok ilgililer.
Binekleri gerçekten süper sırf binekler için oynanır. Very Happy
Ücretsiz indirilebilen MMORPG online oyunu olması,%100 Türkçe içerikli olması oyunun artılarından biri.
Ayrıca görevleri yaparak hızlı bir şekilde level alabilir oyunun tadını daha rahat çıkarabilirsiniz. Smile

sncmt5

Mesaj tarafından saditimiltonguz C.tesi Ekim 27, 2012 12:34 am

Cengizhan 2 Demiryumruk ile yaklaşık 1 ay önce tanıştım.Oyun gerçekten muhteşem.Gerek görev sistemi olsun gerek ırklar ve sınıflar olsun çok iyi düşünülmüş.Özellikle oyunun Türkçe olması ücretsiz olması ve JoyGame gibi ünlü ve başarılı bir firmanın eseri olması beni bu oyuna bağladı diyebilirim.Ayrıca oyunun hikayesi de çok müthiş.Zaten oyunun tanıtım videosunu izledikten sonra hemen oynamak istiyorsunuz.JoyGame'in resmi sitesinden oyunun tanıtım videosunu izleyebilir ve oyunun bilgilerine ulaşabilirsiniz Hepinize iyi oyunlar diliyorum ben Türk ırkı oldum ama ırkların güç dengesi hemen hemen aynı.

saditimiltonguz

- Similar topics